RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

Kouzelná zasněžená zimní krajina, podzimně zbarvený les či rozkvetlá jarní louka jsou tím nejkrásnějším prostředím pro zachycení vašeho rodinného štěstí.

FOTOGRAFOVÁNÍ MIMINKA  

Příchod miminka na svět je jeden z těch nejkrásnějších momentů v rodině. S ohledem na novorozené miminko a novopečenou maminku, probíhá focení po domluvě nejlépe u vás v pohodlí domova.

FOTOGRAFOVÁNÍ PÁRU

Rádi byste měli krásné společné fotky nebo chystáte zásnubní focení? Co třeba taková romantická procházka městem při západu slunce nebo dopolední rande na pikniku?

TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE

Společně najdeme místo, kde se budete cítit pohodlně a vytvoříme set fotografií, které vám budou sloužit jako vzpomínka na očekávání příchodu nového člena rodiny.

FOTOGRAFOVÁNÍ JEDNOTLIVCE  

Chystáte překvapení pro partnera nebo byste rádi měli fotky jen tak na památku? Zajdeme do parku s vaším psím parťákem, sednout si na kávu nebo se projít městem se zmrzlinou v ruce. Uděláme fotky, na kterých se budete cítit příjemně a přirozeně.

FOTOGRAFOVÁNÍ SVATBY

Základní balíček v rozsahu 4 hodiny je pro vás to pravé v případě, že si přejete zdokumentovat jen tu nejdůležitější část svatebního dne. Focení zahrnuje {obřad, společné fotky s rodinou a přáteli, párové focení po obřadu, pár záběrů z hostiny}.

Rozšířený balíček v rozsahu 8 hodin zahrnuje dokumentaci od příprav ženicha a nevěsty až po první tanec. Focení zahrnuje {přípravy, obřad, společné fotky s rodinou a přáteli, párové focení po obřadu, hostina, krájení dortu, první tanec, zábava}.

Extra balíček je speciální v tom, že zahrnuje i předsvatební focení. Samotné fotografování svatby je pak v rozsahu 8 hodin a zahrnuje {přípravy, obřad, společné fotky s rodinou a přáteli, párové focení po obřadu, hostina, krájení dortu, první tanec, zábava}.

FOTOGRAFOVÁNÍ RODINNÝCH UDÁLOSTÍ

V případě zájmu o fotografování rodinné oslavy, baby shower, křtin či podobných významných událostí se na mě neváhejte obrátit. Společně probereme všechny detaily a sestavíme balíček dle vašich požadavků.

FOOD FOTOGRAFIE 

V případě, že máte zájem o fotky nového menu ve vaší restauraci či byste rádi pěkné fotky k propagaci vaší kavárny, neváhejte mě kontaktovat.

Cenovou nabídku služeb zasílám na požádání.